https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2022/02/Aleksandra-Brylikowska.png

lek. dent.
Aleksandra Brylikowska

Stomatologia to nie tylko zawód, ale również pasja.

Zapisz się na wizytę online.

https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2022/02/Aleksandra-Brylikowska.png
15 min
2014 x2
2014
certyf 1
ciezarne
endo
endo2
endo3
estetyk
estetyka
foto
gtaperka
komp2
kompoz2
kompozyt
konf
lic
licowki
mikros
okluzja
okluzja2
perio
raatownictwo
radio2
radio3
rany
szyny
zacho

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Umów wizytę

+48 42 686 28 80
+48 501 611 668
info@medycynaistomatologia.pl
m.me/stomatologia.lodz

Godziny pracy

Serdecznie polecam lek.dent. Aleksandrę Brylikowską, gdyż dostarcza niezbędnej wiedzy dotyczącej zarówno przebiegu leczenia jak i profilaktyki oraz dba o komfort pacjenta.

Stomatologia to nie tylko zawód, ale również pasja. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii estetycznej (protetyka, stomatologia zachowawcza) i endodoncji.

Wiedzę i umiejętności nabyte na szkoleniach wykorzystuję na co dzień w swojej pracy. Bardzo zależy mi, aby pacjent czuł się komfortowo podczas wizyt, tak aby nie były one przyczyną stresu.

lek. dent. Aleksandra Brylikowska
Biografia

 • Work Experience
 • Medical Checkups
 • Wykształcenie
 • Absolwent Uniwersystetu Medycznego w Łodzi.

Opinie
pacjentów

Ewelina

Serdecznie polecam lek.dent. Aleksandrę Brylikowską, gdyż dostarcza niezbędnej wiedzy dotyczącej zarówno przebiegu leczenia jak i profilaktyki oraz dba o komfort pacjenta.

Marta R.

Bardzo miła i empatyczna pani doktor. Profesjonalne podejście i dużo cierpliwości w stosunku do mojego nastolatka 🙂 Syn zadowolony w 100%.

Roman Jordan

Od roku Pani Doktor ratuje moje zęby po dotychczasowym „leczeniu” w innych gabinetach. Jesteśmy już prawie na finiszu – likwidacja stanów zapalnych przez leczenia kanałowe, standardowe wypełnienia, odbudowa koron – doświadczyłem tam prawie wszystkiego. Mam ogromne szczęście że trafiłem do Pani Dr Aleksandry Brylikowskiej, ponieważ dotychczas nie spotkałem takiego wspaniałego lekarza który jest tak zaangażowany i poświęca tyle uwagi na leczenie. Pani Doktor jest niesłychanie dokładna, szczegółowo objaśnia co jest robione. Pracuje tak delikatnie że zdarzało mi się zasypiać na fotelu 😉 Gorąco polecam!

Wojciech

Bardzo polecam leczenie u Pani Doktor! Szczególnie osobom, które odczuwają wszelkie lęki i fobie związane z siedzeniem na krześle stomatologicznym. Pani Doktor bardzo indywidualnie podchodzi do osobowości pacjenta. Ze spokojem omawia na bieżąco i szczegółowo przebieg wizyty. Oprócz cierpliwości posiada bardzo dobrą komunikatywność. Zabiegi wykonywane są pewnie, szybko i profesjonalnie. Znieczulenie podawane przez Panią jest praktycznie bezbolesne.

Joanna

Pani Doktor ratowała moje zęby zaraz po porodzie (mimo że inny lekarz kontrolował stan podczas całej ciąży i „wyleczył” wszystkie ubytki) , kiedy ból zaatakował znienacka. Leczenie przebiegło szybko i sprawnie ale zarazem bezboleśnie i bardzo dokładnie (leczenie kanałowe). Gabinet wyposażony według najnowszych wytycznych, co pozwala na bardzo dokładne zdiagnozowanie problemu i jego usunięcie. Z całym sercem polecam bo widać że Pani Doktor wykonuje swoją pracę z pasją i pełnym zaangażowaniem.

gdanska.linka

Najlepsza stomatolog jaką znam!!! Leczenie zwykle czy też kanałowe nie ma znaczenia jest bezbolesne!! Pani doktor jest miła ,spokojna,mega dokladna i bardzo dba komfort pacjenta. Moj 10-letni syn rowniez ja uwielbia i bez lęku i stesu siada na fotel i otwiera buzię. Polecam panią doktor każdemu kto chce mieć piękny A co najważniejszy zdrowy uśmiech!!!

Kontakt
JMC Stomatologia

Masz wątpliwości, pytania? Napisz do nas.

  Kontakt

  JMC Stomatologia to nowoczesna Klinika Stomatologiczna gwarantująca najwyższy standard leczenia.

  Zobacz nas na mapie

  Nasze nagrody

  https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/footer-awards-new.png

  Laur Pacjenta 2013

  Customers Service Award 2015

  Orły Stomatologii ’18-22′

  Social media i nagrody

  Social media

  Dołącz do nas i oglądaj naszą pracę w social media.

  https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/footer-awards-new.png

  Laur Pacjenta 2013

  Customers Service Award 2015

  Orły Stomatologii ’18-’21