Metamorfoza uśmiechu
Metamorfozy zębów
w Łodzi

Zapraszamy do obejrzenia galerii metamorfoza uśmiechu wykonanych w naszej klinice stomatologicznej w Łodzi. Uzyskany efekt estetyczny był możliwy dzięki oparciu o najlepsze materiały stomatologiczne, doświadczenie i wyczucie estetyki naszych dentystów oraz współpracę z renomowanymi pracowniami protetycznymi.

Metamorfozy uśmiechu – na czym polegają?

Interdyscyplinarne podejście pozwala korzystać z wielu dziedzin stomatologii tworząc kilka sposobów rozwiązania danego problemu. Priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie klienta, przyświecając naszej pracy przez cały okres leczenia zaczynając od konsultacji protetycznej aż po zacementowanie korony. Oferujemy dogodne rozwiązania ratalne.

Zdjęcia fotograficzne są niebywale ważne dla procesu cyfrowego projektowania uśmiechu w Łodzi w celu stworzenia metamorfozy zębów.
Najważniejsze w procesie powstawania nowego uśmiechu jest Pacjent i jego wymagania dotyczące efektu końcowego jak i sposobu jego uzyskania. Docelowy kształt, kolor jak i ustawienie zębów ustalamy z Pacjentem dzięki możliwości wykonania pracy próbnej/przymiarki- tak zwanego mock-up’u. Dodatkowo w każdym przypadku staramy się zaprezentować co najmniej dwie możliwości uzyskania żądanego efektu różniące się ceną, materiałami oraz czasem wykonania.

Metamorfozy zębów Łódź

Często estetyczny efekt finalny metamorfozy zębów jest zwieńczeniem długiego i kompleksowego leczenia stomatologicznego obejmującego leczenie próchnicy, leczenie kanałowe, implantologiczne czy ekstrakcje. Jest on wtedy przypieczętowaniem prawidłowo przeprowadzonego leczenia i powodem do dumy.
Zdarza się również, że zgłaszają się do nas Pacjenci z Łodzi, którzy mają zdrowe zęby, lecz chcą podnieść estetykę swojego uśmiechu lub poprawić drobne niedoskonałości, co zwykle przekłada się na większą pewność siebie i lepszą samoocenę. W takich przypadkach coraz większy nacisk kładzie się na rozwiązania minimalnie inwazyjne takie jak bonding czy ultracienkie licówki o subtelnej preparacji.

Metamorfozy uśmiechu Łódź z wykorzystaniem licówek porcelanowych e.max to długotrwałe rozwiązanie

W naszych pracach wykorzystujemy wszystkie zdobycze nowoczesnej stomatologii wliczając implanty, cały zakres protetyki oraz stomatologię estetyczną z często wybieranymi przez pacjentów licówkami. Po kliknięciu na ikonę 'i’ znajdującej się lewym dolnym rogu każdego zestawienia przed i po, pojawi się szczegółowy opis dotyczący wykonanej metamorfozy stomatologicznej.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące metamorfozy stomatologicznej w Łodzi.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące metamorfozy stomatologicznej w Łodzi.

1. Ile zębów trzeba uwzględnić, aby uzyskać pozytywny efekt?

Ilość ustalana jest w trakcie konsultacji na podstawie zdjęć i filmów. Leczenie stricte estetyczne zwykle obejmuje od 6 do 10 zębów górnych, w przypadku kompleksowego leczenia protetycznego może obejmować nawet 30 zębów.

2. Czy mogę zobaczyć symulację uśmiechu zanim rozpocznę metamorfozę?

Oczywiście, otrzymasz indywidualny projekt 3D z możliwością przymiarki w ustach i tygodniowego testu. Gdy będziesz pewny kształtu i ustawienia zębów rozpoczniemy leczenie.

3. Ile trwa wykonanie metamorfozy uśmiechu?

Zwykle odbywa się w trakcie 3 wizyt od konsultacji stomatologii estetycznej, wliczając czas przymiarki, pobranie wycisku i zacementowania.

4. Ile kosztuje metamorfoza zębów?

Ceny metamorfozy przy użyciu bondingu zaczyna się od 4000 złotych, porcelaną lub cyrkonem 12000 złotych. Zaawansowane prace protetyczne obejmujące odcinek estetyczny potrafią kosztować 50000 złotych, a leczenie implantologiczne poprzedzone odbudową kości z pełną rekonstrukcją zwarcia ponad 100000 złotych.

5. Jak rozpocząć wyprawę po nowy uśmiech?

Zaczynamy od konsultacji stomatologii estetycznej, na której chcemy poznać Twoje wymagania, szczegółowo Cię zbadać i omówić dostępne w Twoim przypadku możliwości leczenia. Wykonujemy zdjęcia w protokole DSD, przedstawiamy możliwości cyfrowego projektowania uśmiechu 3D, prezentujemy mock-up i finalne efekty pracy. Na tej wizycie dochodzi do sporządzenia wstępnego planu leczenia i wyznaczenia harmonogramu wizyt.

Kontakt

JMC Stomatologia to nowoczesna Klinika Stomatologiczna gwarantująca najwyższy standard leczenia.

Zobacz nas na mapie

Nasze nagrody

https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/footer-awards-new.png

Laur Pacjenta 2013

Customers Service Award 2015

Orły Stomatologii ’18-22′

Social media i nagrody

Social media

Dołącz do nas i oglądaj naszą pracę w social media.

https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/footer-awards-new.png

Laur Pacjenta 2013

Customers Service Award 2015

Orły Stomatologii ’18-’21