https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2024/02/lek-med-natalia-lamperska-scaled.jpg

lek. dent.
Natalia Lamperska

Członek Polskiej Akademii Stomatologii Estetycznej (PASE), certyfikowany lekarz Invisalign Go. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2016 roku ukończyła staż w Interprasha Dental College&Hospital w New Delhi w Indiach. Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszego Studenta Stomatologii w roku akademickim 2015/16. Działaczka organizacji studenckich, Viceprezes a następnie Prezes Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w Łodzi, założycielka i Viceprezes Towarzystwa Młoda Stomatologia UM w Łodzi. W swojej pracy stawia na jakość i precyzję- wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu (mikroskop, lupy).Regularnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych szkoleniach z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. W celu uzyskania najpiękniejszego uśmiechu chętnie sięga do najnowszych technologii, miłośniczka cyfrowej stomatologii. Pokazuje swoim Pacjentom, że zabiegi stomatologiczne mogą być bezbolesne a sama wizyta może przebiegać w przyjemnej atmosferze. Nadmiar energii pożytkuje na bieganie i podróżowanie. , certyfikowany lekarz Invisalign Go. Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2016 roku ukończyła staż w Interprasha Dental College&Hospital w New Delhi w Indiach. Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszego Studenta Stomatologii w roku akademickim 2015/16. Działaczka organizacji studenckich, Viceprezes a następnie Prezes Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii w Łodzi, założycielka i Viceprezes Towarzystwa Młoda Stomatologia UM w Łodzi. W swojej pracy stawia na jakość i precyzję- wszystkie zabiegi wykonuje w powiększeniu (mikroskop, lupy).Regularnie uczestniczy w krajowych i zagranicznych szkoleniach z zakresu protetyki, stomatologii estetycznej, endodoncji oraz stomatologii zachowawczej. W celu uzyskania najpiękniejszego uśmiechu chętnie sięga do najnowszych technologii, miłośniczka cyfrowej stomatologii. Pokazuje swoim Pacjentom, że zabiegi stomatologiczne mogą być bezbolesne a sama wizyta może przebiegać w przyjemnej atmosferze. Nadmiar energii pożytkuje na bieganie i podróżowanie.

Zapisz się na wizytę online.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi

Specjalista Chirurgii Stomatologicznej

Wykorzystuje w pracy PRF (osocze bogatopłytkowe)

wykonuje pełne rekonstrukcje kości – GBR

Umów wizytę

+48 42 686 28 80
+48 501 611 668
info@medycynaistomatologia.pl
m.me/stomatologia.lodz

Godziny pracy

Bardzo kompetentny chirurg z kompleksowym podejściem do pacjenta. Przykłada ogromną uwagę do wykonanej przed wizytą diagnostyki i ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Sama wizyta w miłej atmosferze, wszystko wyczerpująco wyjaśnione. Dziękuję i szczerze polecam!

Jest autorem i współautorem wielu publikacji naukowych z zakresu chirurgii stomatologicznej. Uczestniczy w licznych szkoleniach oraz konferencjach chirurgicznych i implantologicznych.

W swojej pracy ceni profesjonalizm i najwyższą jakość.

lek. dent. Natalia Lamperska
Biografia

 • Work Experience
 • Medical Checkups
 • Wykształcenie
 • Absolwent Uniwersystetu Medycznego w Łodzi.

Opinie
pacjentów

Aleksandra

Moje obawy przed ekstrakcją ósemek okazały się bezpodstawne, pełny profesjonalizm. Bardzo dziękuję za skuteczne rozwiązanie problemu. Polecam!;)

Alicja

Bardzo kompetentny chirurg z kompleksowym podejściem do pacjenta. Przykłada ogromną uwagę do wykonanej przed wizytą diagnostyki i ogólnego stanu zdrowia pacjenta. Sama wizyta w miłej atmosferze, wszystko wyczerpująco wyjaśnione. Dziękuję i szczerze polecam!

Kontakt
JMC Stomatologia

Masz wątpliwości, pytania? Napisz do nas.

  Kontakt

  JMC Stomatologia to nowoczesna Klinika Stomatologiczna gwarantująca najwyższy standard leczenia.

  Zobacz nas na mapie

  Nasze nagrody

  https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/footer-awards-new.png

  Laur Pacjenta 2013

  Customers Service Award 2015

  Orły Stomatologii ’18-22′

  Social media i nagrody

  Social media

  Dołącz do nas i oglądaj naszą pracę w social media.

  https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/footer-awards-new.png

  Laur Pacjenta 2013

  Customers Service Award 2015

  Orły Stomatologii ’18-’21