English version
Stomatologia Łódź facebook

Leczenie zębów na raty Łódź

Dzięki współpracy z MediRaty oferujemy swoim pacjentom leczenie zębów w Łodzi na dogodne raty z uproszczoną procedurą i szybkością finansowania. Szanowny Pacjencie, informujemy, że usługi naszej kliniki mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych „z góry” i opłacane w dogodnych ratach. MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych. Jest pierwszym w Polsce produktem finansowym (pożyczka medyczna), który w całości dedykowany jest dla branży medycznej. Jest to pożyczka dla Pacjenów i ich rodzin, która umożliwia finansowanie różnorodnych usług medycznych, poząwszy od leczenia ambulatoryjnego a na leczeniu szpitalnym kończąc. MediRaty umożliwiają korzystanie z najwyższej jakości usług medycznych, bez konieczności obciążania budżetu domowego albo oczekiwania w długiej kolejce w przypadku korzystania z usług NFZ.
Więcej informacji na temat pożyczki medycznej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.mediraty.pl

JMC Medycyna i Stomatologia w Łodzi podpisała umowę o współpracę i została zarejestrowana w systemie MediRaty, którego właścicielem jest Medical Finance Group S.A.

Zalety i korzyści produktu MediRaty to:

  • zminimalizowanie niezbędnych formalności: wystarczy zgłosić chęć skorzystania z produktu poprzez rozmowę telefoniczną lub wysyłkę formularza elektronicznego
  • możliwość skorzystania z pożyczki do 50 000 zł
  • szybka weryfikacja telefoniczna oraz podpisanie umowy, która zostanie dostarczona do Pacjenta poprzez kuriera
  • najniższe oprocentowanie na rynku oraz brak opłat wstępnych
  • elastyczne formy spłaty oraz rozłożenie rat na dowolną ilość miesięcy, maksymalnie do 5 lat.

Uzyskanie finansowania przebiega sprawnie i nie jest skomplikowane. Oto jak je uzyskać krok po kroku:

  1. My jako Twoja klinika, na konsultacji ustalamy z Tobą indywidualny plan i koszt leczenia.
  2. Pracownik MediRat kontaktuje się z Tobą, sprawdza Twoją zdolność do zaciągnięcia pożyczki (zdolność kredytową), a następnie przedstawia indywidualną ofertę pożyczki.
  3. Po akceptacji umowy, zostaje ona do Ciebie wysłana.
  4. Po podpisaniu umowy, następuje przekazanie środków finansowych na konto kliniki, wówczas rozpoczynami Twoje leczenie.
  5. Spłata rat odbywa się według harmonogramu, który dołączony jest do umowy.

Wniosek elektroniczny

Złożenie wniosku o finansowanie w systemie MediRaty może odbywać się za pośrednictwem telefonu lub Internetu. System e-MediRaty to systemem składania wniosków o pożyczkę medyczną, który działa w systemie online. W szybki sposób, bez żadnego pośrednictwa osoby weryfikującej, klient może w dowolnym momencie złożyć stosowny wniosek.

Elektroniczny system składania wniosków MediRaty

Po prawidłowym złożeniu wniosku, klient otrzymuje wstępną decyzję, która przesyłana jest w ciągu 5 minut. Jeżeli sprawa jest nietypowa, wówczas konsultant MediRaty skontaktuje się z klientem.

Pomoc Konsultanta

Niektórzy klienci preferują rozmowę telefoniczną z konsultantem w sprawie produktu finansowego MediRaty. Aby to zrobić, można skorzystać z numerów: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.), lub złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej , pozostawiając tam niezbędne dane kontaktowe. Konsultant oddzwoni wówczas do klienta oraz odpowie na wszystkie nurtujące pytabua. Konsultanci dostępni są w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

1. Najczęściej zadawane pytania
2. Zestawienie korzyści dla pacjentów
3. Kalkulator rat

MediRaty - dzisiaj zgłoszenie, jutro leczenie!