Poznaj
naszą klinikę

Klinika JMC Stomatologia w Łodzi powstała dzięki pasji i zamiłowaniu do stomatologii. Zespół naszych specjalistów tworzą doświadczeni i kompetentni lekarze, będący przy tym po prostu życzliwymi, empatycznymi ludźmi. Od samego początku naszym priorytetem było zapewnienie pacjentom opieki medycznej na najwyższym poziomie. Zależy nam na budowaniu długotrwałych relacji – obustronne zaufanie to bardzo ważny aspekt podnoszący komfort psychiczny naszych podopiecznych. Wierzymy w to, że cierpliwość, miła atmosfera i skuteczna komunikacja są gwarantami powodzenia każdego przeprowadzonego leczenia.

Dlaczego wybrać JMC Stomatologia Łódź?

Jesteśmy lekarzami z dużym doświadczeniem na rynku stomatologicznym. Od lat dbamy nie tylko o stan zdrowia zębów, ale także maksymalny komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów. Szczególną opieką obejmujemy osoby z dentofobią – doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jakim wyzwaniem jest dla nich nawet zwykła wizyta kontrolna w gabinecie.

Oferujemy Państwu szeroką gamę usług stomatologicznych na najwyższym światowym poziomie. Proponowane przez nas leczenie jest zawsze odpowiedzią na Wasze indywidualne zapotrzebowanie.

Jak dbamy o Twoje bezpieczeństwo?

Bezpieczeństwo pacjentów jest naszym priorytetem. Dokładamy wszelkich starań, by przestrzegać wszelkich procedur i środków ostrożności zgodnych z rygorem sanitarnym. Zastosowaliśmy kilka rozwiązań, które są niezbędne w ich zachowaniu.

Własna sterylizatornia

W naszej klinice znajduje się centralna sterylizatornia. Dzięki temu jesteśmy w stanie kontrolować każdy z etapów procesu dezynfekcji. Przestrzeganie zasad aseptyki i antyseptyki  to dla nas nadrzędne wartości.

Lampy antywirusowe w każdym gabinecie

To sprzęt absolutnie niezbędny, charakteryzujący się wysoką skutecznością działania. Niszczy wszelkiego rodzaju grzyby, pleśń, wirusy oraz bakterie. Sterylizacja powietrza za pomocą lamp bakteriobójczych jest gwarantem bezpieczeństwa miejsca wykonywania zabiegów.

Narzędzia

Wszystkie narzędzia powodujące naruszenie ciągłości tkanek, ale też instrumenty pozostające w kontakcie z nieuszkodzoną błoną śluzową jamy ustnej, zawsze poddawane są sterylizacji, a indywidualny pakiet wykorzystywany do leczenia posiada atest potwierdzający prawidłowe przeprowadzenie tego procesu. Na każdego z naszych pacjentów przypadają dwie końcówki szybkoobrotowe, co jest rzadkością w innych gabinetach stomatologicznych.

Zawsze dba o Ciebie zespół

Standardem opieki stomatologicznej w JMC Stomatologia Łódź jest to, że lekarz zawsze pracuje z asystą. Ma to ogromne znaczenie nie tylko dla komfortu pacjenta, ale też efektywności działań specjalisty. Dzięki temu, każda wizyta przebiega sprawnie i możliwie szybko.

Zobacz naszą klinikę na zdjęciach

img-04
img-13
img-15
img-16
Tomografia oraz szczegółowe planowanie wszczepienia to stałe etapy implanty zębów Łódź - JMC Stomatologia
Aby zapewnić pacjentowi jak najbardziej przewidywalny efekt ostateczny licówki łódź stosujemy cyfrowe projektowanie uśmiechu
IMG_3712
IMG_3887
Piaskowanie zębów w Łodzi to obok skalingu kamienia nazębnego najważniejsza procedura higienizacji zębów.
IMG_3951
zespół JMC Medycyna i Stomatologia Łódź
IMG_4057
IMG_4080
Ostateczny wygląd Twojego uśmiechu musi zostać dokładnie zaplanowany, aby Bonding w Łodzi odmienił Twoje zęby.
IMG_4391
IMG_4407
IMG_4416
Zobacz wszystkie zdjęcia tutaj.
https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/client-01-160x160.jpg
Piotr

Polecam kilike JMC. Korzystaslem z uslug doktora Mateusza Janca. Mam zalozone licowki porcelanowe. Swietna praca doktora Mateusza. Jeszcze raz goraco polecam.

https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/client-04-160x160.jpg
Iwona

Bardzo polecam klinikę stomatologiczną JMC . Ogromna dbałość, dokładność i wiedza . Dr Michał poradził sobie z problemem , z którym nikt wcześniej mi nie umiał pomóc. Jestem bardzo zadowolona z aspektów zarówno zdrowotnych jak i estetycznych .

https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/client-03-160x160.jpg
Koleta

Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam dr Michała Cynkiera. Super atmosfera i dogodna lokalizacja.

https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/01/client-02-160x160.jpg
Barbara
Dental surgery

Pan Doktor Michał Cynkier, to lekarz godny polecenia. Począwszy od konsultacji poprzez przebieg leczenia i efekt końcowy, wszystkie etapy przebiegały bardzo profesjonalnie. Na bieżąco byłam informowana o możliwościach i ustalaliśmy rozwiązania, spełniające moje oczekiwania.
Efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Cieszę się nowym uśmiechem i bardzo dziękuję 🙂

JMC Medycyna i Stomatologia
w liczbach

JMC Medycyna i Stomatologia to nowoczesna Klinika Stomatologiczna gwarantująca najwyższy standard leczenia. Profesjonalizm lekarzy, eleganckie, przestronne wnętrza i światowej klasy sprzęt czynią nas tętniącym punktem na mapie łódzkich klinik. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Stale wzrastająca liczba Pacjentów jest na to najlepszym dowodem. Nie świadczymy usług w ramach umowy z NFZ.

0123456789001234567890%
satysfakcji Pacjentów z naszych usług
012345678900123456789001234567890%
skutecznych zabiegów
012345678900123456789001234567890%
zadowolenia z personelu
012345678900123456789001234567890%
Bezbolesne leczenie

Trafiłem na klinikę JMC poprzez opinie w internecie i się nie zawiodłem.

Distinctively re-engineer revolutionary meta-services and premium architectures. Intrinsically incubate intuitive opportunities and real-time potentialities.

Appropriately communicate one-to-one technology after plug-and-play networks. Quickly aggregate B2B users and worldwide potentialities.

Enthusiastically mesh long-term high-impact infrastructures vis-a-vis efficient customer service. Professionally fashion wireless leadership.

Energistically myocardinate clicks-and-mortar testing procedures whereas next-generation manufactured products, appropriately implement visionary readiness.

Godziny otwarcia

Sprawdź godziny pracy gabinetu i rejestracji.

Kontakt

JMC Stomatologia to nowoczesna Klinika Stomatologiczna gwarantująca najwyższy standard leczenia.

Zobacz nas na mapie

Nasze nagrody

https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/footer-awards-new.png

Laur Pacjenta 2013

Customers Service Award 2015

Orły Stomatologii ’18-22′

Social media i nagrody

Social media

Dołącz do nas i oglądaj naszą pracę w social media.

https://www.medycynaistomatologia.pl/wp-content/uploads/2020/03/footer-awards-new.png

Laur Pacjenta 2013

Customers Service Award 2015

Orły Stomatologii ’18-’21