English version
Stomatologia Łódź facebook

Metamorfozy zębów

Zapraszamy do obejrzenia galerii metamorfoz uśmiechu wykonanych w naszej klinice stomatologicznej. Uzyskany efekt estetyczny był możliwy dzięki oparciu o najlepsze materiały stomatologiczne, doświadczenie i wyczucie estetyki naszych dentystów oraz współpracę z renomowanymi pracowniami protetycznymi.

Metamorfozy uśmiechu - na czym polegają?

Interdyscyplinarne podejście pozwala korzystać z wielu dziedzin stomatologii tworząc kilka sposobów rozwiązania danego problemu. Priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie klienta, przyświecając naszej pracy przez cały okres leczenia zaczynając od konsultacji protetycznej aż po zacementowanie korony. Oferujemy dogodne rozwiązania ratalne.
W naszych pracach wykorzystujemy wszystkie zdobycze nowoczesnej stomatologii wliczając implanty, cały zakres protetyki oraz stomatologię estetyczną z często wybieranymi przez pacjentów licówkami. Po kliknięciu na tytuł metamorfozy stomatologiczne pojawi się jej dokładniejszy opis wraz ze zdjęciem, tak zwanymi 'przed i po'.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami w wybrany przez Ciebie sposób: dzwoniąc +48 501 611 668, pisząc mail'a info@medycynaistomatologia.pl bądź przez Messangera (w prawym dolnym rogu strony).