English version
Stomatologia Łódź facebook

Lekarze Stomatolodzy Łódź

Najważniejszy w procesie leczenia jest specjalista, którego charakteryzuje kompetencja. Nasi stomatolodzy, uzbrojeni po zęby w wieloletnie doświadczenie i światowej klasy sprzęt, zapewniają komfort, precyzję i sprawność przeprowadzanych zabiegów. Indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz kompleksowość usług gwarantują efektywne i bezstresowe leczenie.

Jarosław Cynkier - stomatolog łódź

dr n. med. Jarosław Cynkier

Nagroda Ministra Zdrowia przyznana za podręcznik dla studentów, a dzięki pracy dydaktycznej otrzymał dwukrotną nagroda Rektora Uniwersytetu Medycznego. Autor wielu artykułów w czasopismach stomatologicznych oraz współautorem czterech książek dla studentów i lekarzy stomatologów. Doświadczenie zawodowe zdobywa od 25lat prowadząc prywatną praktykę oraz na wielu kursach i szkoleniach na całym świecie. W 2005 ukończył kurs implantologiczny na Kubie i od tego czasu leczenie implantologiczne stało się nową pasją. Doskonale zdając sobie sprawę z faktu, że stomatologia wymaga stałego podnoszenia kwalifikacji, szczególnie w dziedzinach tak dynamicznie rozwijających się jak implantologia, systematycznie podnosi swoje kompetencje szkoląc się na wielu kursach na całym świecie, zdobywając wiedzę od najlepszych implantologów m. in. chirurgii implantologicznej na Uniwersytecie im. J.W. Goethego. we Frankfurcie od prof. Nentwiga i prof. Giesenhagena; implantoprotetyki od dr Paula Weigla i dr Fernando Rojas-Vizcaya; techniki All-on-4 od dr Nuno Cintra (więcej). W swojej pracy zarówno dydaktycznej jak i zawodowej najwyżej ceni precyzję i rzetelność. W celu zapewnienia kompleksowego leczenia stworzył zespół zaangażowanych lekarzy oraz wyposażył swoją klinikę wyposażył w nowoczesny i niezbędny do prowadzenia specjalistycznego leczenia sprzętu. Jego pasja to fotografia, której efekty możecie Państwo obserwować w poczekalni i gabinetach.

Mateusz Janiec dentysta

lek. dent. Mateusz Janiec

Mateusz Janiec stomatolog

Miły, kulturalny specjalista z odpowiednim nastawieniem do pacjenta. Chętnie dzieli się wiedzą, przedstawia możliwe sposoby rozwiązania dentystycznych problemów, przybliża przebieg leczenia, by zminimalizować stres i zadbać o komfort przez cały okres kuracji. Do pracy podchodzi z szacunkiem i zaangażowaniem, a zdrowie i zadowolenie pacjenta jest dla niego wartością nadrzędną. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Michał Cynkier stomatolog

lek. dent. Michał Cynkier

Ambitny stomatolog łączący w swojej pracy sprawdzone metody leczenia oraz nowoczesne podejście do estetyki. Absolwent Uniwersystetu Medycznego w Łodzi, Zwycięzca polskiej edycji międzynarodowego konkursu Dentist of the Future. Najwyżej ceni dobro pacjenta, podczas wizyt dba o przyjazną atmosferę, bezbolesne leczenie oraz zrozumiałe wyjaśnienie stomatologicznych problemów, zawsze prezentując wszystkie możliwe rozwiązania. Prace stomatologiczne muszą być wytrzymałe i funkcjonalne aby były dla Pacjenta wygodne i spełniały swoją rolę jak najdłużej, a dzięki ukończeniu oficjalnego kursu Digital Smile Design projektowane prace zgodne są z najwyższymi standardami estetycznymi.

Aleksandra Brylikowska stomatolog

lek. dent. Aleksandra Brylikowska

Stomatologia to nie tylko zawód, ale również pasja. Wciąż podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach z zakresu stomatologii estetycznej (protetyka, stomatologia zachowawcza) i endodoncji. Wiedzę i umiejętności nabyte na szkoleniach wykorzystuję na co dzień w swojej pracy. Bardzo zależy mi, aby pacjent czuł się komfortowo podczas wizyt, tak aby nie były one przyczyną stresu.Skontaktuj się z nami w wybrany przez Ciebie sposób: dzwoniąc +48 501 611 668, +48 42 686 28 80, pisząc mail'a info@medycynaistomatologia.pl bądź przez Messangera (w prawym dolnym rogu).