English version
Stomatologia Łódź facebook

Klinika Stomatologiczna Łódź

Wyposażony w nowoczesny sprzęt gabinet stomatologiczny łódź, stomatolodzy używają najlepszych materiałów.

JMC Medycyna i Stomatologia to nowoczesna Klinika Stomatologiczna gwarantująca najwyższy standard leczenia. Profesjonalizm lekarzy, eleganckie, przestronne wnętrza i światowej klasy sprzęt czynią nas tętniącym punktem na mapie łódzkich klinik. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Stale wzrastająca liczba Pacjentów jest na to najlepszym dowodem. Nie świadczymy usług w ramach umowy z NFZ.


Klinika dentystyczna Łódź

Lekarze

Dentysta Łódź podczas kursu implantologicznego zwiększającego jego umiejętność planowania i leczenia złożonych przypadków.

Zdrowie Pacjenta jest dla nas priorytetem, zaś największą nagrodą Jego zadowolenie z uzyskanych efektów. Każdy proces leczenia wykonujemy z największym zaangażowaniem i starannością, stawiając sobie za cel jak najwierniejsze wypełnienie sztuki lekarskiej.W trosce o najwyższy standard świadczonych usług, nasza kadra lekarska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, konferencjach w kraju i za granicą. Naszym lekarzom nie są obce najnowsze metody leczenia stosowane w medycynie i stomatologii na całym świecie.

Sprzęt i materiały

Stomatolog Łódź przeszedł na kolejny poziom wprowadzając zaawansowaną diagnostykę, która uzupełnia świadomość współpracujących lekarzy.

Chcąc utrzymać najwyższe standardy świadczonych usług, zainwestowaliśmy w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dysponujemy szeroką bazą urządzeń specjalistycznych, pozwalających na dokładną diagnozę oraz na przeprowadzanie zabiegów, wymagających dużej dokładności i precyzji. Nasza pracownia RTG wyposażona jest w wysokiej klasy Tomograf 3D. Bogata oferta usług stomatologicznych poparta jest nie tylko wiedzą i doświadczeniem lekarzy, ale także zasobnym wyposażeniem gabinetów. Leczymy w oparciu o światowej klasy materiały stosujac je zgodnie z wynikami badań klinicznymi, a współpraca z renomowaną pracownią protetyczną gwarantuje najwyższą jakość, precyzję i estetykę wykonywanych prac.

Wnętrze

Nasz stomatolog i dentysta przyjmują w klinice znajdującej się w sąsiedztwie osiedla Teofilów i Retkinia, Łódź.

Obok zdrowia pacjentów, najważniejsze jest dla nas Ich dobre samopoczucie. Dlatego też, postanowiliśmy zmienić wizerunek chłodnych, surowych gabinetów lekarskich na subtelnie udekorowane pomieszczenia o harmonijnej kolorystyce. Już od progu kliniki można poczuć panujący tu zwyczaj dbałości o pacjenta.
Przestronne przestrzenie są metaforą otwartości naszych specjalistów, a gustowna stylistyka pomieszczeń odzwierciedla estetykę pracy i prostolinijność lekarzy. Cały budynek wyposażony jest w nowoczesny system klimatyzacji.

Higiena

Własna sterylizatornia gwarantuje najwyższy poziom higieny dzięki wysokiej kontroli jakości

W sprawach czystości i sterylności nie może być mowy o kompromisach, czy oszczędności. Każdy gabinet wyposażyliśmy w specjalny sterylizator powietrza z silnymi lampami unicestwającymi drobnoustroje. Posiadamy centralną sterylizatornię, która zgodnie ze standardami obowiązującymi w krajach UE, gwarantuje Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystkie czynności wykonywane są w warunkach najwyższej higieny. Każdy, indywidualny pakiet wykorzystywany do Państwa leczenia posiada atest potwierdzający prawidłowo przeprowadzony proces sterylizacji, a gabinety pomiędzy wizytami podlegają wnikliwej dezynfekcji.

Poczekalnia

Przestronna poczekalnia, z wygodnymi fotelami pozwala zrelaksować się przed wizytą

Miejscem oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty jest szykownie urządzona poczekalnia. W wygodnych, skórzanych fotelach mogą Państwo przejrzeć nową prasę i tematyczne magazyny, a także przy kojącej muzyce odkryć talent dr n. med. Jarosława Cynkiera, fotografa - pasjonata.

Parking

Nasi pacjenci mają do dyspozycji samochodowe miejsca parkingowe na terenie naszej kliniki w oraz stojak rowerowy umożliwiający bezpieczne zapięcie rowerów z hamulcami tarczowymi.