English version
Stomatologia Łódź facebook
 • JMC Medycyna i Stomatologia
 • ul. Złotno 34 94-221 Łódź
 • Tel. 42 686 28 80
 • Pn-Pt: 9:00-19:30

Leczenie zębów na raty Łódź

Dzięki współpracy z MediRaty oferujemy swoim pacjentom leczenie zębów w Łodzi na dogodne raty z uproszczoną procedurą i szybkością finansowania. MediRaty jest pierwszym w Polsce produktem finansowym (pożyczka medyczna), który w całości dedykowany jest dla branży medycznej. Jest to pożyczka dla Pacjenów i ich rodzin, która umożliwia finansowanie różnorodnych usług medycznych, poząwszy od leczenia ambulatoryjnego a na leczeniu szpitalnym kończąc. MediRaty umożliwiają korzystanie z najwyższej jakości usług medycznych, bez konieczności obciążania budżetu domowego albo oczekiwania w długiej kolejce w przypadku korzystania z usług NFZ.
Więcej informacji na temat pożyczki medycznej znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.mediraty.pl

JMC Medycyna i Stomatologia w Łodzi podpisała umowę o współpracę i została zarejestrowana w systemie MediRaty, którego właścicielem jest Medical Finance Group S.A.

Zalety i korzyści produktu MediRaty to:

 • zminimalizowanie niezbędnych formalności: wystarczy zgłosić chęć skorzystania z produktu poprzez rozmowę telefoniczną lub wysyłkę formularza elektronicznego
 • możliwość skorzystania z pożyczki do 50 000 zł
 • szybka weryfikacja telefoniczna oraz podpisanie umowy, która zostanie dostarczona do Pacjenta poprzez kuriera
 • najniższe oprocentowanie na rynku oraz brak opłat wstępnych
 • elastyczne formy spłaty oraz rozłożenie rat na dowolną ilość miesięcy, maksymalnie do 5 lat.

Uzyskanie finansowania jest bardzo szybkie i łatwe. Oto jak je uzyskać krok po kroku:

 1. Klinika lub placówka medyczna ustala koszt leczenia Pacjenta
 2. Pracownik MediRaty kontaktuje się z Pacjentem, sprawdza jego zdolność do zaciągnięcia pożyczki (zdolność kredytową), a następnie przedstawia indywidualną ofertę pożyczki.
 3. Po akceptacji umowy, zostaje ona wysłana do Pacjenta.
 4. Po podpisaniu umowy, następuje przekazanie środków finansowych na konto danej placówki medycznej, wówczas możemy rozpocząć leczenie zębów Pacjenta.
 5. Spłata rat odbywa się według harmonogramu, który dołączony jest do umowy.

Wniosek elektroniczny

Złożenie wniosku o finansowanie w systemie MediRaty może odbywać się za pośrednictwem telefonu lub Internetu. System e-MediRaty to systemem składania wniosków o pożyczkę medyczną, który działa w systemie online. W szybki sposób, bez żadnego pośrednictwa osoby weryfikującej, klient może w dowolnym momencie złożyć stosowny wniosek.

Elektroniczny system składania wniosków MediRaty

Po prawidłowym złożeniu wniosku, klient otrzymuje wstępną decyzję, która przesyłana jest w ciągu 5 minut. Jeżeli sprawa jest nietypowa, wówczas konsultant MediRaty skontaktuje się z klientem.

Pomoc Konsultanta

Niektórzy klienci preferują rozmowę telefoniczną z konsultantem w sprawie produktu finansowego MediRaty. Aby to zrobić, można skorzystać z numerów: 801 000 265 lub 22/266 83 70 (z tel. kom.), lub złożyć wniosek za pośrednictwem strony internetowej , pozostawiając tam niezbędne dane kontaktowe. Konsultant oddzwoni wówczas do klienta oraz odpowie na wszystkie nurtujące pytabua. Konsultanci dostępni są w godzinach od 8:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

1. Najczęściej zadawane pytania
2. Zestawienie korzyści dla pacjentów

MediRaty - dzisiaj zgłoszenie, jutro leczenie!