English version
Stomatologia Łódź facebook
  • JMC Medycyna i Stomatologia
  • ul. Złotno 34 94-221 Łódź
  • Tel. 42 686 28 80
  • Pn-Pt: 9:00-19:30

Klinika specjalistyczna Łódź

stanowi nic innego niż jedną Przychodnie Łódź wysoko stawiającą poprzeczkęJMC Medycyna i Stomatologia to nowoczesna, prywatna klinika specjalistyczna w Łodzi gwarantująca swoim pacjentom profesjonalizm lekarzy, eleganckie, przestronne wnętrza, światowej klasy sprzęt i mnogość usług medycznych. Klinika NIE świadczy usług w ramach umowy z NFZ.

Lekarze

Zdrowie Pacjenta jest dla nas priorytetem, zaś największą nagrodą Jego zadowolenie z uzyskanych efektów. Każdy proces leczenia wykonujemy z największym zaangażowaniem i starannością, stawiając sobie za cel jak najwierniejsze wypełnienie sztuki lekarskiej.
W trosce o najwyższy standard świadczonych usług, nasza kadra lekarska nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach, konferencjach w kraju i za granicą. Naszym lekarzom nie są obce najnowsze metody leczenia stosowane w medycynie i stomatologii na całym świecie. Nasze wieloletnie doświadczenie  gwarantuje wysoką jakość usług. Leczymy tak, jak sami chcielibyśmy być leczeni. Stale wzrastająca liczba Pacjentów jest na to najlepszym dowodem.

Sprzęt

Chcąc utrzymać najwyższe standardy świadczonych usług, zainwestowaliśmy w innowacyjne rozwiązania technologiczne. Dysponujemy szeroką bazą urządzeń specjalistycznych, pozwalających na dokładne zdiagnozowanie przyczyn chorób oraz na przeprowadzanie zabiegów, wymagających dużej dokładności i precyzji. Nasza klinika wyposażona jest w wysokiej klasy tomograf stożkowy.
Bogata oferta usług stomatologicznych poparta jest nie tylko wiedzą i doświadczeniem lekarzy, ale także zasobnym wyposażeniem gabinetów.

Wnętrze

Obok zdrowia pacjentów, najważniejsze jest dla nas Ich dobre samopoczucie. Dlatego też, postanowiliśmy zmienić wizerunek chłodnych, surowych gabinetów lekarskich na subtelnie udekorowane pomieszczenia o harmonijnej kolorystyce. Już od progu kliniki można poczuć panujący tu zwyczaj dbałości o pacjenta.
Przestronne, jasne przestrzenie są metaforą otwartości naszych specjalistów, a gustowna stylistyka pomieszczeń odzwierciedla estetykę pracy i prostolinijność lekarzy. Cały budynek wyposażony jest w nowoczesny system klimatyzacji.

Higiena

W sprawach czystości i sterylności nie może być mowy o kompromisach, czy oszczędności. Posiadamy centralną sterylizatornię, która zgodnie ze standardami obowiązującymi w krajach UE,  gwarantuje Państwu poczucie bezpieczeństwa i pewność, że wszystkie czynności wykonywane są w warunkach najwyższej higieny.
Każdy, indywidualny pakiet wykorzystywany do Państwa leczenia posiada atest potwierdzający prawidłowo prowadzony proces sterylizacji.

Poczekalnia

Miejscem oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty jest szykownie urządzona poczekalnia. W wygodnych, skórzanych fotelach mogą Państwo przejrzeć nową prasę i tematyczne magazyny, a także przy kojącej muzyce odkryć talent dr n. med. Jarosława Cynkiera, fotografa - pasjonata.

Bez barier

Przychodnia dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Zapewniamy udogodnienia w postaci specjalnie przystosowanych toalet oraz podjazdu dla poruszających się na wózku inwalidzkim.

Bezpieczeństwo pacjentów priorytetem

Wszystkie pomieszczenia, urządzenia i procedury są zgodne z polskimi przepisami, a także spełniają restrykcyjne wymogi dyrektyw Unii Europejskiej.

Parking

Nasi pacjenci mają do dyspozycji samochodowe miejsca parkingowe na terenie naszej kliniki w mieście Łódź oraz stojak rowerowy umożliwiający bezpieczne zapięcie rowerów z hamulcami tarczowymi.