English version
Stomatologia Łódź facebook
  • JMC Medycyna i Stomatologia
  • ul. Złotno 34 94-221 Łódź
  • Tel. 42 686 28 80
  • Pn-Pt: 9:00-19:30

Pediatra i Genetyk kliniczny Łódź

W naszej klinice przyjmuje doświadczony i ceniony lekarz pediatra - dr n. med. Małgorzata Piotrowicz, specjalista pediatrii i genetyki klinicznej, który od 2011 pełni funkcję konsultanta wojewódzkiego jako genetyk kliniczny. Ogromna wiedza i świetne podejście do dzieci gwarantuje skuteczne leczenie.

Genetyk kliniczny pełniący rolę konsultanta wojewódzkiego w Łodzi to specjalista z ogromnym doświadczeniem. Dzieci są szczególnie narażone na różnego rodzaju choroby. Wystarczy niewielki przeciąg, wychłodzenie organizmu czy kontakt z innymi chorymi dziećmi, aby nasza pociecha potrzebowała pomocy lekarza. Układ immunologiczny dziecka bowiem nie jest jeszcze w pełni wykształcony, dlatego tak często chorują one chociażby na choroby układu oddechowego. Aby zapewnić jak najlepszą opiekę lekarską Twojemu dziecku, nasza klinika oferuje pomoc wysokiej klasy pediatry, genetyka który dzięki właściwemu podejściu do dzieci oraz bogatej wiedzy i doświadczeniu jest w stanie trafnie określić przyczyny choroby i pomóc w jej skutecznym wyeliminowaniu.
Specjalista pediatra i genetyk dr n. med. Małgorzata Piotrowicz zapewnia opiekę medyczną obejmującą konsultacje specjalistyczne, wykonuje m.in. profilaktyczne pediatryczne badania okresowe, ocenę stopnia rozwoju psychometrycznego dziecka. Ponadto rozpoznaje zaburzenia rozwojowe, nie bagatelizuje żadnych objawów oraz dokładnie informuje rodziców o stanie zdrowia ich dziecka i działaniach, jakie muszą podejmować w celu jak najlepszej ochrony jego zdrowia. Dzięki łatwemu nawiązywaniu kontaktu z dziećmi, cała wizyta nawet dla tych najmniejszych przebiega bardzo sprawnie i spokojnie. Z kolei przyjazna i rodzinna atmosfera panująca w kliniki powoduje, że dziecko nie odczuwa stresu związanego z wizytą u lekarza pediatry.

Genetyk Łódź Wszystkich rodziców zainteresowanych wysokiej jakości opieką medyczną dla swojego dziecka oferowaną przez wykwalifikowanego pediatrę i genetyka klinicznego zapraszamy do kliniki specjalistycznej JMC Medycyna i Stomatologia w Łodzi, gdzie Pani doktor w przystępny sposób dla rodziców wyjaśni odpowiedni model postępowania zachowując przyjemną atmosferę, tak aby dziecko również miło wspominało tę wizytę.