English version
Stomatologia Łódź facebook
  • JMC Medycyna i Stomatologia
  • ul. Złotno 34 94-221 Łódź
  • Tel. 42 686 28 80
  • Pn-Pt: 9:00-19:30

Lekarze stomatolodzy

Najważniejszy w procesie leczenia jest specjalista, którego charakteryzuje kompetencja. Nasi stomatolodzy, uzbrojeni po zęby w wieloletnie doświadczenie i światowej klasy sprzęt, zapewniają komfort, precyzję i sprawność przeprowadzanych zabiegów. Indywidualne podejście do każdego Pacjenta oraz kompleksowość usług gwarantują efektywne i bezstresowe leczenie.

Jarosław Cynkier - stomatolog łódź

dr n. med. Jarosław Cynkier
specjalista stomatolog

Całe życie zawodowe związał z pracą na uczelni, gdyż od razu po studiach w 1994 roku został zatrudniony w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej i Endodoncji Akademii Medycznej w Łodzi. W swojej pracy dydaktycznej i naukowej koncentrował się na stosowaniu nowoczesnych materiałów stomatologicznych oraz stworzeniu standardów pracy tymi materiałami. Efektem zainteresowań była praca doktorska o wpływie sposobów wypełniania ubytków oraz właściwości materiałów na szczelność wypełnień. Swą wiedzę przekazywał studentom oraz innym lekarzom podczas wykładów, kursów i szkoleń. Jest autorem wielu artykułów w czasopismach stomatologicznych oraz współautorem czterech książek dla studentów i lekarzy stomatologów. Za swoją pracę dydaktyczną otrzymał dwukrotnie nagrodę Rektora Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, a za podręcznik dla studentów Nagrodę Ministra Zdrowia. Doświadczenie zawodowe zdobywał również podczas pracy w prywatnym gabinecie JC Dent, który prowadzi od 1997 roku, oraz podczas wielu kursów i szkoleń również za granicą. W 1999 i 2004 roku zdał egzaminy specjalizacyjne Io i IIo. W 2005 ukończył kurs implantologiczny na Kubie i od tego czasu leczenie implantologiczne stało się nową pasją. W swojej pracy zarówno dydaktycznej jak i zawodowej najwyżej ceni precyzję i rzetelność. W celu zapewnienia kompleksowego leczenia swój gabinet wyposażył w nowoczesny i niezbędny do prowadzenia specjalistycznej praktyki sprzęt. Jego pasja to fotografia, której efekty możecie Państwo obserwować w poczekalni i gabinetach.

Mateusz Janiec dentysta

lek. dent. Mateusz Janiec

Mateusz Janiec stomatolog

Miły, kulturalny specjalista z odpowiednim nastawieniem do pacjenta. Chętnie dzieli się wiedzą, przedstawia możliwe sposoby rozwiązania dentystycznych problemów, przybliża przebieg leczenia, by zminimalizować stres i zadbać o komfort przez cały okres kuracji. Do pracy podchodzi z szacunkiem i zaangażowaniem, a zdrowie i zadowolenie pacjenta jest dla niego wartością nadrzędną. Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Stomatolog Łódź