English version
Stomatologia Łódź facebook

MediRaty - korzyści dla pacjenta

Poniżej prezentujemy korzyści dla naszych pacjentów wynikające z dogodnych rozwiązań ratalnych na usługi medyczne w naszej placówce.

Szybkość

Korzyści rat Dzięki MediRatom, Pacjent może liczyć na błyskawiczne rozpoczęcie leczenia. Może ono odbyć się w tym samym dniu, w którym została podjęta decyzja o przyznaniu finansowania. Po konsultacji z pracownikiem Ratalnie.com odpowiedzialnym za MediRaty (tel. 22 266 83 70), Pacjent uzyska pieniądze na leczenie w 3 prostych krokach:
1. Po weryfikacji telefonicznej, następuje dopasowanie parametrów finansowych
2. Następnie, po podpisaniu umowy następuje płatność „z góry” na konto bankowe kliniki
3. Pacjent rozpoczyna procedurę medyczną w najszybszy możliwy sposób.

Wygoda

MediRaty to produkt finansowy, który jest uzupełnieniem dla świadczeń NFZ. Produkt ten polecany jest przede wszystkim tym Pacjentom, którzy nie chcą lub nie mogą zbyt długo czekać na leczenie albo, gdy dana procedura medyczna lub zabieg nie są finansowane ze środków NFZ. Nieznacznie wyższa rata daje możliwość korzystania z najlepszych klinik oraz różnorodnych, zaawansowanych procedur medycznych

Prostota

Szczegóły dotyczące finansowania oraz umowy omawiane są bezpośrednio podczas rozmowy telefonicznej, która trwa około 10 minut. Umowa podpisywana jest przez Pacjenta w dowolnym, wybranym przez niego miejscu.

Najniższa cena

MediRaty to niskie koszty finansowania oraz standardowe oprocentowanie w wysokości 0%. Dotyczy to klientów, którzy posiadają dobrą zdolność kredytową oraz nienaganną historię kredytową. Dzięki temu, że koszt składki ubezpieczenia wynosi zaledwie 1% miesięcznie, koszty finansowania są niskie. Pacjent może otrzymać pożyczkę w wysokości maksymalnie 50 000 zł, która zostaje rozłożona na 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 miesięcy.