English version
Stomatologia Łódź facebook

Internista prywatnie Łódź

Internista kompleksowo opiekuje się pacjentem od profilaktyki i diagnostyki przez cały proces leczenia aż do okresowej kontroli stanu zdrowia. Interdyscyplinarność dziedziny internistycznej wymaga od specjalisty chorób wewnętrznych bardzo rozległej wiedzy i dużego doświadczenia zawodowego, by móc całościowo ocenić stan zdrowia pacjenta oraz wskazać potencjalne nieprawidłości i ich przyczyny.

Dobry lekarz internista Łódź

Internista Łódź prywatnie to gwarancja doświadczenia, rzetelności podejścia i troski o zdrowie pacjenta w trakcie całego procesu leczenia.

Interna - od łacińskiego internus, to rozległa dziedzina medycyny skupiająca się na diagnostyce i leczeniu schorzeń wielu układów wewnętrznych, między innymi: choroby układu krążenia, układu oddechowego, pokarmowego, kostno-stawowego, hormonalnego i krwiotwórczego. Oprócz tego internista w warunkach szpitalnych zajmuje się leczeniem stanów zagrożenia życia jak na przykład niewydolność oddechowa, wstrząs, zawał serca z niewydolnościa krążenia czy zaburzenia rytmu serca.
W trakcie konsultacji istnieje możliwość wykonania badania serca EKG, które jest we właściwy sposób analizowane oraz opisywane.

Lekarz internista Łódź W naszej klinice przyjmuje prywatnie ceniony internista - dr n. med. Magdalena Staszewska-Cynkier posiadająca ponad 20-letnie doświadczenie kliniczne, na co dzień pełniąca rolę zastępcy Ordynatora oddziału chorób wewnętrznych szpitala Bonifratrów. Do swojej pracy podchodzi z pełnym zaangażowaniem, cierpliwością i rzetelnością wykazując pełen zrozumienia i szacunku kontakt z pacjentem.